Якщо ви хоч би раз зверталися до банку для отримання позики, значить, на вас заведена кредитна історія. Цей документ зберігає в собі відомості про всі ваші взаємини з банками та іншими фінансовими установами, які видають гроші в борг.

На підставі даних про те, наскільки вчасно та акуратно вносилися платежі по кредитах, формується кредитний рейтинг. Дивлячись на нього банки надалі приймають рішення про те, чи варто давати вам гроші.

Ті, хто не надто відповідально в минулому ставився до своїх фінансових зобов’язань, часто цікавляться, чи можна отримати кредити на карту без перевірок, адже зіпсована історія спілкування з банками не дає можливості звернутися туди знову.

 

Де взяти гроші без перевірки

Така можливість дійсно існує, і цих можливостей кілька:

  • Звернутися до друзів або родичів. Цей спосіб може допомогти, якщо вам терміново потрібно пару тисяч гривень на декілька днів, а ваші знайомі не сумніваються у вашій платоспроможності і в тому, що ви повернете гроші вчасно.
  • Віднести до ломбарду щонебудь цінне. Якщо у вас є така можливість, і вирученої суми вистачає для вирішення виниклих труднощів, ломбард може стати непоганим варіантом. Але варто пам’ятати, що на руки ви отримаєте суму набагато менше тієї, що цінність коштує насправді, а якщо гроші повернути вчасно не вийде, ломбард продасть вашу заставу.
  • Взяти кредит в мікрофінансовій організації. Такі сервіси не дуже чіпляються до особливостей кредитної історії  – перевірка, звичайно, проводиться, але її результати рідко впливають на рішення про видачу грошей. На практиці МФО відмовляють тільки в одному випадку, коли у потенційного позичальника є велика заборгованість по не закритому на даний момент кредиту

 

Як отримати гроші без зайвих перевірок

Зробити це нескладно:

  • вибрати МФО ;
  • перейти на сайт організації та внести дані ІПН і паспорта до анкети;
  • вибрати суму і термін кредитування;
  • “прив’язати” банківську карту (як це зробити підкаже інструкція);
  • відправити заявку.

Деякі мікрокредитні фірми просять також завантажити фото з паспортом, розташованим біля обличчя позичальника. Побоюватися не варто – це робиться для того, щоб упевнитися, що гроші хоче отримати саме власник паспорта, а не шахрай.

Розгляд заявки проходить швидко. Найчастіше гроші поступають на карту вже через 10-15 хвилин.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка